Alerg pentru a sustine proiectul Sangele este viata

Adrian Iov Fundatia Star Storage

Pentru mine sportul reprezinta modalitatea de ma mentine sanatos si energic. Alerg pentru ca cei care au nevoie de sange, pentru cei care desi sunt sigur ca si-ar dori sa alerge si sa sustina proiectul Sangele este viata, din anumite motive nu pot sa o faca.

Dorim sa ne aducem contributia la imbunatatirea sistemului medical din Romania, insa avem nevoie si de sprijinul vostru!

Va invit sa fiti alaturi de mine si sa atingem impreuna pragul propus!

Adi

Semimaratonul Internațional București este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Ediția de anul acesta va fi pe 18 Mai 2014, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: Semi-Maraton Cursa individuală - 21.097 km Cursa scaunelor cu rotile - distanță la al

16 May 2014
Mii de multumiri si mult succes!
13 May 2014
Adrian Iov : Fundatia Star Storage