Contez pe orice sprijin si ajutor, Fii alaturi de mine... un invingator!

Eugen Boban Fundatia Star Storage

Alerg pentru a imi depasi limitele fizice, mentale

Alerg pentru a savura senzatia clipelor finale

Cand imi spun fericit: “Am mai darmat un zid”

Chiar de am fost incet, chiar de am fost rapid

Alerg pentru a pune sangele in miscare

Alerg pentru sanatate, energie si eliberare

Sa-mi imblanzesc mintea, sa imi educ muschii

E o provocare ca si cum as muta muntii

De data aceasta aleg sa particip activ

Intr-un proiect cu totul constructiv

Alerg pentru toti cei care mai au speranta

Alerg pentru proiectul “Sangele este viata”

Chiar de nu poti alerga cu mine

Sigur ma vei putea sustine

Contez pe orice sprijin si ajutor

Fii alaturi de mine……un invingator!!!!

"Sangele este viata" este un proiect al fundatiei STAR STORAGE care isi propune sa doteze cu echipamente medicale performante cea mai mare institutie care furnizeaza sange pentru toate cele 60 de spitale din Bucuresti si imprejurimi si ajuta la nevoie si cazurile din tara. Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti are mare nevoie de echipamente care sa mentina sangele donat mai mult timp in conditii optime. In acest moment, din cauza echipamentelor uzate moral, sangele trebuie distrus dupa doar cateva zile de la recoltare.

Hai sa sustinem impreuna proiectul “Sangele este viata”

Succes
15 Mar 2015
Eugen Boban : Fundatia Star Storage
Contez pe orice sprijin si ajutor, Fii alaturi de mine... un invingator!