Adrian Iov - Fundatia Star Storage

Alerg pentru a sustine proiectul Sangele este viata

Pentru mine sportul reprezinta modalitatea de ma mentine sanatos si energic. Alerg pentru ca cei care au nevoie de sange, pentru cei care desi sunt sigur ca si-ar dori sa alerge si sa sustina proiectul Sangele este viata, din anumite motive nu pot sa o faca.

Dorim sa ne aducem contributia la imbunatatirea sistemului medical din Romania, insa avem nevoie si de sprijinul vostru!

Va invit sa fiti alaturi de mine si sa atingem impreuna pragul propus!

Adi

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2014

16 mai 2014

Teodora Pohoata

Mii de multumiri si mult succes!
13 mai 2014