Catalin Stoian - Fundatia Star Storage

Alerg 100 Km

1,000 RON Target

Alerg pentru o cauza nobila, alerg pentru cei care nu se pot bucura in fiecare zi de lucrurile simple, alerg pentru o viata sanatoasa, alerg cu si pentru voi.

Anul acesta imi propun sa ajut Fundatia Star Storage si sa strang o suma considerabila de bani, dar am nevoie de ajutorul vostru. Asadar lansez urmatoarea provocare: pentru fiecare 10 lei donati de voi eu voi alerga 1 Km, pentru 20 lei donati, alerg 2 Km, pentru 50 lei donati alerg 5 Km, samd.

Imi propun ca pana pe 15 mai sa fiu provocat sa alerg minim 100 Km.

Km alergati de mine in schimbul donatiilor voastre vor putea fi urmariti pe pagina mea de facebook.

Mai multe detalii despre proiect pe www.sangele-este-viata.ro

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Echipa Star Storage

Bafta Cata! Make us proud!
11 mai 2016

Georgeta

La cat mai multi km de alergat !!!!
05 mai 2016