Florina Dumitrescu - Fundatia Star Storage

Sangele este viata, pune-l in miscare

Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu omul din oglinda.

Anul trecut am decis sa schimb omul din oglinda mea sa fie mai activ, mai implicat si mai altruist. Anul acesta continui si am ales sa sustin tot proiectul “Sangele este viata”, pentru a contribui la dotarea Centrului de Transfuzie Sanguina Bucuresti cu echipamente medicale performante!

Ajutati-ma sa stangem banii necesari pentru a cumpara echipamentele de care este mare nevoie.

Mai multe detalii despre proiect gasiti pe www.sangele-este-viata.ro

OMV Petrom Bucharest Half Marathon ~ 2016

Echipa Star Storage

Iti tinem pumnii stransi!

August

Anonymous

Iulia

04 mai 2016
Felicitari si spor la alergat!
15 apr 2016

09 apr 2016