Salveaza si TU cu o donatie de doar 10 lei vietile romanilor care au nevoie de sange

Teodora Pohoata Fundatia Star Storage

Donations raised
Donations
I want to donate!

Nu iti vine sa crezi ca este adevarat ceea ce scrie in titlu? Sa stii ca este foarte adevarat. Exista intr-adevar si conditia suplimentara sa fie cat mai multe persoane care sa doneze 10 lei. Deoarece astfel vom putea sa dotam Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti cu echipamente medicale moderne pentru ca sangele donat sa poata fi pastrat mai mult timp si astfel sa fie salvate cat mai multe vieti.

Fiecare leu conteaza!

Voi alerga la Cursa Populara a Maratonului International Bucuresti pentru a sustine cauza Sangele este viata. Te invit sa mi te alaturi.

Iti multumesc!

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Este cel mai mare eveniment de alergare din România, aflat la a 8-a ediție, iar anul acesta va fi pe 3-4 Octombrie, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: - Cursa

10 Donations

04 Oct 2015
02 Oct 2015
Bravo, scumpa mea Teodora! Te felicit pentru ambitie si dedicatie!
Go Teodora!
01 Oct 2015