Teodora Pohoata - Fundatia Star Storage

Salveaza si TU cu o donatie de doar 10 lei vietile romanilor care au nevoie de sange

Nu iti vine sa crezi ca este adevarat ceea ce scrie in titlu? Sa stii ca este foarte adevarat. Exista intr-adevar si conditia suplimentara sa fie cat mai multe persoane care sa doneze 10 lei. Deoarece astfel vom putea sa dotam Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti cu echipamente medicale moderne pentru ca sangele donat sa poata fi pastrat mai mult timp si astfel sa fie salvate cat mai multe vieti.

Fiecare leu conteaza!

Voi alerga la Cursa Populara a Maratonului International Bucuresti pentru a sustine cauza Sangele este viata. Te invit sa mi te alaturi.

Iti multumesc!

Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2015

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Este ce

04 oct 2015
02 oct 2015
Bravo, scumpa mea Teodora! Te felicit pentru ambitie si dedicatie!
Go Teodora!
01 oct 2015