Nichita C - Fundatia Star Storage

ALERG PENTRU MODERNIZAREA SISTEMULUI MEDICAL DIN ROMANIA!! AJUTA-NE, CONTRIBUIE SI TU!

Numele meu este Nichita, am 27 de ani si am ales sa ma implic in proiectul Sangele este Viata pentru ca vreau sa contribui la dezvoltarea si imbunatatirea conditiilor medicale ale Centrului de Transfuzie Sanguina Bucuresti!

In general imi place sa imbin utilul cu placutul si orice activitate sportiva consider ca este o modalitate foarte buna de a ma deconecta si de a profita pe deplin de beneficiile pe care le aduce. Avand aceasta convingere, este minunat sa stiu ca pot participa la acest proiect prin care Centrul de Transfuzie Sanguina Bucuresti va beneficia de echipamentele medicale necesare pentru a salva un numar mai mare de vieti, prin pastrarea sangelui donat mai mult timp.

Te invit sa ma sustii, fie alergand alaturi de mine pentru a promova nevoia de sange si echipamente medicale performante, fie financiar pentru a ne indeplini obiectivul.

alexandra cacaraci

17 mai 2015