Melinda Galu - Fundatia Star Storage

Te invit sa mi te alaturi, alergand sau donand pentru semenii nostri

Buna, alerg pe 17 mai 2015 pentru Campania Sangele este viata in speranta de a aduce pasiunea mea pentru alergare in folosul unei campanii menite sa ofere sanatate si viata unor persoane care chiar au nevoie.

Alerg pentru ca sportul inseamna sanatate si echilibru in viata noastra si sper sa pot contribui la aceasta campanie pentru a oferi o sansa la o viata mai buna si celor care au nevoie de mai mult decat sport pentru a fi sanatosi.

Va invit sa contribuiti si voi pentru campania Sangele este Viata pentru a aduce un zambet in sufletele celor care au nevoie de sprijinul nostru.

Mult succes Melinda!
15 mai 2015