Georgiana Mihaela Galatanu - Fundatia Star Storage

Alearga cu mine pentru mai multe sanse la viata! Intinde si tu o mana de ajutor celor care o necesita!

Oricare dintre noi ar putea avea nevoie de putin ajutor din partea semenilor sai. Un prim pas ar fi ca fiecare sa constientizeze cat de importanta este viata si cat de importanta este miscarea pentru sanatatea sa!

Am ales sa fac parte din aceasta actiune pentru ca lupt pentru o inima sanatoasa si pentru o cauza nobila.

Hai sa acordam o mana de ajutor atunci cand ni se ofera ocazia, hai sa contribuim cu putin din putinul nostru pentru a ajuta la dotarea centrelor de transfuzie sanguina cu echipamente conforme cu normele europene!!

Sustine si tu alaturi de mine proiectul Sangele este viata!

IOANA GALATANU

Prin aceasta donatie sustin si eu proiectul "Sangele este viata"
25 mar 2015