Catalin Bocancea - Fundatia Star Storage

Hai sa punem sangele in miscare!

51.666666666667% Complete

Am ales sa alerg pentru a-mi mentine sanatatea si energia.

Acum este randul meu sa ii ajut pe cei greu incercati sa-si pastreze sanatatea si sa le dau o sansa in plus la viata.
Sper ca prin puterea exemplului sa imbunatatim conditia sistemului medical romanesc si a Centrului de Transfuzie Sanguina Bucuresti prin cumpararea de echipamente medicale necesare pastrarii plasmei sanguine in conditii optime.

"Sangele este viata" este un indemn ca fiecare sa facem ceva pentru cei din jurul nostru si in final chiar pentru noi.

Hai sa punem sangele in miscare! Orice donatie ajuta!

donatie
13 mar 2015
12 mar 2015
Mult succes, iti tinem pumnii!
12 mar 2015