Madalin Geana - Fundatia Star Storage

Sportul inseamna o viata sanatoasa!

Cel mai important lucru in viata noastra este sanatatea, iar un lucru important in mentinera sanatatii este sportul. Sustin proiectul Sangele este viata la aceasta competie deoarece simt ca aceasta campanie imbina cu succes sportul cu dorinta noastra pentru ajutorarea altora mai putin fericiti.

Va rog sa ma sprijiniti atat pe mine cat si pe colegii mei implicati in aceasta campanie minunata.

Orice suma poate schimba parcursul unei vieti.

O campanie dedicata dotarii cu echipamente medicale a Centrului de Transfuzie Sanguina Bucuresti care sa permita mentinerea sangelui donat mai mult timp in conditii optime.

Madalin

Dragos Ungureanu