Florina Dumitrescu - Fundatia Star Storage

Alerg pentru a sustine proiectul Sangele este viata

Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu omul din oglinda.

Anul acesta vreau sa schimb omul din oglinda sa fie mai activ, mai implicat si mai altruist. Am ales sa sustin pentru inceput un proiect de suflet “Sangele este viata”, pentru a contribui la dotarea Centrului de Transfuzie Sanguina Bucuresti cu echipamente medicale performante!

Ajutati-ma sa stangem banii necesari pentru a cumpara echipamentele de care este mare nevoie.

Bogdan Mirancea

15 mai 2015

Diana Stancu

14 mai 2015