Ana Timuc - Fundatia Star Storage

Alergam impreuna la Semimaraton pentru "Sangele este viata"

Anul trecut, la primul semimaraton mi-a fost teama...m-am gandit de nenumarate ori inaintea cursei “daca n-o sa pot sa termin cursa?” sau “daca n-o sa scot un timp bun?”. Din fericire am reusit mult mai mult decat mi-am propus. Asta se datoreaza in mare parte curajului, determinarii si a ajutorului vostru.

Fii alaturi de mine si de colegii mei de la Fundatia Star Storage. Ajuta-ne sa atingem obiectivul si anul acesta. Cu un efort mic poti sa le dai o sansa sa se bucure de viata celor care au mare nevoie. Ajuta si tu la dotarea Centrului de Transfuzie Sanguina cu echipamente la standarde europene.

Iti multumesc!

14 mai 2015